Istorija

1993

Įkurta UAB "SMS-Eligita" yra lietuviško kapitalo įmonė. Pirmuosius du savo veiklos metus įmonė vykdė gamybinę veiklą - gamino maisto produktus. Vėliau, bendradarbiavimas su žaliavų tiekėjais ir augantis komandos profesionalumas peraugo į abipusiu pasitikėjimu pagrįstus verslo santykius.

1995

Įmonei suteikiamas Vokietijos koncerno "Rudolf Wild GmbH & Co.KG " įgalioto atstovo Baltijos šalyse (Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Kaliningrado srityje) statusas. Gamybinė veikla buvo baigta ir įmonė tapo komercine bendrove, siūlančia rinkai įvairias maisto pramonės žaliavas.

1997

Po prekiniu ženklu „LIBELLA“ suburti Lietuvos vaisvandenių gamintojai, suvienytas šio prekinio ženklo administravimas bei marketingas. Naujas projektas Lietuvoje sustiprino smulkiuosius gamintojus ir dar keleriems metams pratęsė jų gyvavimą  rinkos globalizacijos sąlygomis.

2000

Inicijuotas Nacionalinės gėrimų gamintojų asociacijos įkūrimas.

2001

Sėkmingai plečiama įmonės veiklos geografija. Įsteigtas komercinis padalinys Rygoje (Latvijoje) ir dvi įmonės Almatoje (Kazachstane).

2005

Įdiegta kokybės valdymo sistema, įmonėje visi procesai administruojami pagal ISO 9001:2008 reikalavimus, taip užtikrinant savo klientams aukštą tiekiamos produkcijos ir paslaugų kokybę.

2008

Siekiant įsitvirtinti rinkoje ir maksimaliai tenkinti gamintojų poreikius plečiamas siūlomų prekių asortimentas, didinamas ir verslo partnerių ratas Vokietijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Olandijoje, Belgijoje, Lenkijoje.

2010

Suformuota ir oficialiai pristatyta „ELIGITA-GROUP“. Jos sudėtyje 10 įmonių, vykdančių skirtingas veiklas: gamybą, prekybą maisto pramonės žaliavomis, didmeninę prekybą maisto produktais, automobiliais. Šiai dienai grupę sudaro 8 įmonės, kuriose dirba apie 500 darbuotojų.

2014

Ir toliau didelis dėmesys skiriamas komandos tobulėjimui ir kokybiniam įmonės augimui - sertifikuojama integruota vadybos sistema atitinkanti tarptautinių standartų ISO 9001 (kokybės vadybos sistema), ISO 14001 (aplinkos vadybos sistema) ir ISO 22000 (maisto saugos vadybos sistema) reikalavimus.

Kita veikla

Įmonėje veikia dvi technologinės laboratorijos, kuriose profesionalūs technologai kuria naujus produktus bei receptūras, sprendžia gamybinių procesų problemas. Savoje bazėje rengiami mokymai klientams, pažintiniai seminarai, nuolat organizuojamos dalykinės kelionės į maisto pramonės įmones ES.

Siekiant pagerinti klientų aptarnavimą, visų prekių sandėliavimas sukoncentruotas viename sandėlyje Draugystės g. 13A, Kaune. Patalpos atitinka ES higieninius bei saugaus darbo reikalavimus, todėl užtikrinamas greitas, saugus ir kokybiškas aptarnavimas.

Įmonė aktyviai dalyvauja socialinėje veikloje: remiamas SOS vaikų kaimas, vaikų ir jaunimo sportinė veikla, KTU liaudies meno ansamblis „Nemunas“, teatro projektai. Jau keletą metų bendradarbiaujama su LLRI (Lietuvos laisvosios rinkos institutas), siekiant ne tik pristatyti šios dienos Lietuvos verslo problemas, bet ir aktyviai dalyvauti siūlant jų sprendimus.

Eligita tinklapis naudoja slapukus.

Priimti Slapukų politika